Skup Crnogoraca, kako je najavljeno na društvenim mrežama, biće održan danas na Bogetićima, javila je TVCG.
Kako se navodi u pozivu, u 15 i 30h auto kolona se okuplja kod Željezare, odakle će se u 16 sati krenuti ka Bogetićima, gdje će biti održan, kako je navedeno, veličanstveni skup Crnogoraca.
Podsjećamo, u više crnogorskih gradova sinoć su održane auto-kolone građana koji su tražili ostavku Vlade Crne Gore, dok je grupa građana i juče blokirala magistralni put Nikšić-Podgorica u mjestu Bogetići, uz propuštanje samo hitnih slučajeva.













