Na auto-putu zapalilo se još jedno vozilo. Ovo je treće vozilo koje je danas gorelo na ovoj dionici.
Iz OKC-a su Portalu RTCG-a potvrdili da je do požara došlo na izlaznoj rampi, i nije bilo povrijeđenih. Saobraćaj nije obustavljan.
Ranije danas na auto-putu su se zapalila dva vozila, a kako je za Portal RTCG kazao direktor Monteputa Milan Ljiljanić, zbog kvarova se zaustavilo i nekoliko vozila.
Kako je dodao, služba koja je nadležna za održavanje je u svim situacijama blagovremeno intervenisala, a imali su i posla u upozoravanju vozača da poštuju pravila vožnje na auto-putu.
Video pogledajte OVDJE
Izvor: RTCG













