Stranka demokratske akcije Sandžaka (SDA) izrazila je duboko žaljenje zbog tragedije koja je zadesila građane Novog Sada.
U saopćenju za javnost, SDA Sandžaka je istakla da ih je vijest o urušavanju nadstrešnice na željezničkoj stanici, koja je usmrtila 14 osoba i povrijedila više građana, duboko povrijedila i uznemirila.
SDA Sandžaka poziva nadležne organe da istraže i utvrde uzroke ove tragedije kako se slične nesreće više nikada ne bi dogodile.
“Duboko nas je povrijedila i uznemirila vijest da je 14 osoba poginulo, a više građana povrijeđeno prilikom urušavanja nadstrešnice na željezničkoj stanici u Novom Sadu. Pozivamo nadležne organe da istraže i utvrde uzroke ove tragedije kako se to više nikada nikome ne bi dogodilo,” stoji u saopćenju.
Izražavamo saučešće porodicama, prijateljima i svim građanima Republike Srbije, a povrijeđenima želimo brz oporavak.













