Saobraćajna nezgoda dogodila se danas, oko 10 sati, u Ulici 3. Sandžačke u Bijelom Polju i samo zahvaljujući spletu srećnih okolnosti, pukosim materijalne štete na vozilima, nije bilo težih posljedica.
Na semaforskoj raskrsnici od koje se proteže i put prema OŠ “Marko Miljanov“ sudarili su se “golf2“ kojim je, iz pravca Bijelog Polja, upravljao Bjelopoljac M.M. i automobil “modus“ koji je iz suprotnog pravca vozila njegova sugradjanka D.E. sa kojom je putovalo i troje maloljetne djece, prenosi Pobjeda.
Radi predostrožnosti, oba vozača i troje djece prevezeni su u bjelopoljske zdravstvene ustanove .
Uviđaj su obavili službenici CB Bijelo Polje Blažo Jeremić i Dalibor Dulović.

Izvor: Bjelopoljski portal













