Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se nada se da će sljedeće sedmice moći da popuštaju mjere koje su donijete radi spriječavanja širenja epidemije koronavirusa.
Ona je istakla i da je u Srbiji bar jednom dozom vakcinisano 1,356 miliona graðana, revakcinisano 913.000.
Nadam se da ćemo u narednih nekoliko dana preći milion revakcinisani.
Izvor:Hayat.ba













