Dokle ide ludilo negatora svega crnogorskog najbolje svjedoči jučerašnji incident iz Bijelog Polja.
Naime, u momentu dok je magistralnim putem kroz naeslje Rakonje prolazila auto kolona sa crnogorskim obilježjima, jedan “junak” je sa podvožnjaka u mjestu Rakonje prosuo kantu izmeta na automobile.
Građani Bijelog Polja od policije su sinoć tražili da pronađe junaka naoružanog oružjem koje mu savršeno pristaje.













