Mi ne tražimo secesiju, mi smatramo da bi najbolje bilo da se mirno raziđemo jer je BiH propala zemlja, naveo je član Predsjedništva BiH Milorad Dodik na svom Twitter nalogu.
– Međunarodnoj zajednici su potrebni krivci da opravdaju svoj neuspjeh ovdje koji traje godinama, zato i plasiraju ove priče o secesiji – napisao je Dodik.
Izvor: Vijesti.ba













