Članovi speleološkog društva “Ponir” pronašli su u pećini, u mjestu Bukvalek kod Banja Luke, beživotno tijelo Miće Baralića, čiji je nestanak prijavljen u decembru prošle godine.
Tijelo Banjalučanina pronađeno je u pećini u zaseoku Baralići.
- Policijski službenici su uz pomoć pripadnika speleološkog društva „Pionir“ iz pećine izvukli beživotno tijelo. Uz saglasnost dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka izvršen je uviđaj u prisustvu doktora mrtvozornika Doma zdravlja Banja Luka – saopćeno je iz Policijske uprave Banja Luka.
- Identifikacijom leša utvrđeno je da se radi o Mići Baraliću čiji je nestanak prijavljen Policijskoj upravi Banja Luka 22. decembra prošle godine – naveli su iz PU Banja Luka.
Baralić je posljednji put viđen 19. decembra oko 22.30 kada se pješice kretao iz pravca Bukvaleka u pravcu Srpskih Toplica u Banjoj Luci, odakle mu se izgubio svaki trag.












