Nosilac liste “Savez za Sandžak i Dobre Bošnjane” , dr. Admir Muratović, osvrnuo se u izjavi za javnost, na svom profilu na stanje po pitanju organizovanog kriminala u Sandžaku i upozorio na spregu pojedinaca iz bezbijednosnih službi i kriminalaca, kao i o prijetnjama kojima je izložen on i njegova porodica.
Izjavu prenosimo u cjelosti:
“Borba protiv organizovanog kriminala ukoliko ne bude imala rezultate i kada je Sandzak u pitanju onda su sve koalicije oko podjele vlasti i resora u BNV-u bismislene.
Ja rizikovao svoj zivot i zivot svoje porodice nisam da bih dobio bilo kakvu poziciju već da bi ovaj narod bio oslobodjen iz kandži zla!
Ako je važnije čuvati kriminalizovane funkcionere i sluzbenike od stabilnosti ovog prostora ONDA NEKA SE TO I KAŽE! Da znamo sta nam je činiti!
Objavio sam sve dokaze, pisao svim instancama…SVI ŠUTE!
E sada ide nova faza…sve audio snimke koje posjedujem predacu uz krivicnu prijavu u VJT, a ako i dalje bude bez reakcije sve ide u JAVNOST!”













