Da su gradske vlasti u Novom Pazaru neažurne kada je u pitanju obezbjeđivanje parking prostora, gdje imamo katastrofalno stanje na ulicama, dokaz je ovaj primjer, gdje očito iznervirani dijasporac je ostavio auto na sred ulice jer nije imao gdje parkirati, da bi obavio neki posao u blizini. Umjesto zadovoljstva u svom gradu, naši ljudi iz dijaspore su doživjeli u Novom Pazaru razne vrste neprijatnosti, a jednu od takvih možete pogledati u video zapisu ispod teksta:













