Učenici OŠ “Vuk Karadžić” u okviru završne priredbe poslali su jasnu poruku “ČUJMO SVAKO DIJETE” na taj način su kulturno umjetničkim programom pokazali da svako dijete ima pravo na radost, igru i bezbrižnost. Tom prilikom maturantima su podeljene diplome.