Poluprikolica kamiona je probila zid kuće i oštetila prostor u kojem se nalazi frizerski salon. Povrijeđenih nema, a materijalna šteta je velika. Kamion je udario i u dva parkirana automobila.
Iz policije kažu da je uzrok nesreće neprilagođena brzina, te da 21-godišnji vozač nije bio pod utjecajem alkohola.

Vozač šlepera ulaskom u zavoj nije prilagodio brzinu kretanja, te je zahvatio bankinu, udarivši u metalnu zaštitu ogradu i prometni znak, pri čemu se šleper prevrnuo na bok. Pritom je udario u dva osobna parkirana automobila, a poluprikolica udarila u ugao kuće, zbog čega je došlo do oštećenja inventara u frizerskom salonu – kažu iz PU osječko-baranjske.

„Šteta je užasna, cijeli salon u sklopu kuće je demoliran, a auto sam kupio nedavno, tek je 9000 kilometara prošao. Bilo je kao potres, odmah sam uzeo svoje dvoje male djece i počeo bježati van. Mi smo bili na spratu, a punica i punac spavali su odmah pored salona, ispričao je čovjek kojeg je zajedno s ukućanima u srijedu iza ponoći probudio snažan udar.

- Prije smo tu spavali, da šogorica ovdje nije napravila salon, vjerojatno nas sad ne bi ni bilo – zaključio je za 24.sata













