Osim Kantona Sarajevo gdje je iz dana u dan sve više novozaraženih, prema najnovijim informacija iz KCUS-a sve je više oboljelih i u drugim kantonima.
Do 18 sati na ovoj klinici je obrađeno 281 uzorak na COVID-19, više od pola je pozitivno, tačnije je 174 novooboljelih osoba.
Ponovo je najviše zaraženo u Kantonu Sarajevo 112 osoba, zatim u USK 37, U Goraždu je registrovano 23 pozitivna uzorka, a u Ustikolini 2.
(Amir Saletović)













