Uslijed snijega koji je padao satima saobraćaj se na pribojskim ulicama odvija otežano.
Na ulazu u Priboj došlo je do saobraćajne nezgode kada se iz još neutvrđenih razloga vozilo auto-škole prevrnulo na krov.
– Vidjeli smo vozilo na kolovozu potpuno prevrnuto. Ono što je najvažnije jeste da nema povrijeđnih lica, kaže za RINU jedan od očevidaca.
Uslijed snijega koji je padao satima saobraćaj se na pribojskim ulicama odvija otežano, a vozačima se savetuje dodatan oprez zbog klizavog kolovoza.













